TV torni grib rekonstruēt tūrismam un izklaidēm

0 komentāri

Rīgā būs jauns tūrisma objekts – dome nolēmusi rekonstruēt televīzijas torni un ap to esošo teritoriju. Iecerēts to padarīt par iecienītu izklaides vietu.

Agrāk piekļuve tornim bija ierobežota elektromagnētiskā starojuma dēļ. Tagad, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, tornis esot pavisam drošs. Turklāt tajā ir daudz brīvu telpu.

Saskaņā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centra rekonstrukcijas plāniem, trīs stāvos starp torņa balstiem iecerēts izbūvēt ekspozīciju telpas. Augšā – restorānu un mūsdienīgu skatu laukumu, bet torņa pakājē parku, kas tiks veidots kā samazināts Latvijas modelis.

LVRTC tehniskā direktora vietnieks Uldis Lavrinovičs stāsta: “Plānos mums ir atjaunot to infrastruktūras daļu, kas ir nemainīga kopš torņa uzbūvēšanas. Tātad tas ir lifti, interjers, lielākā daļa inženierkomunikāciju. Ūdens vads, kanalizācija, ventilācija, apkope. Viss, kas tika uzbūvēts kopā ar torni. Un plānos ir kopā ar to mazliet labiekārtot teritoriju un uzbūvēt tādu interesantu parku, kas varētu kalpot arī kā tūrisma objekts.”

Cik tas viss maksās un kad varētu būt gatavs – vēl neesot zināms. Naudu rekonstrukcijai plānots piesaistīt arī no Eiropas fondiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas