Tuvojoties Valentīna dienai, izķer rezervācijas restorānos un viesnīcās

0 komentāri

Tuvojoties Valentīna dienai, vairākos Rīgas restorānos jau tagad uz 14. februāri nav iespējams rezervēt nevienu galdiņu, arī viesnīcās paliek arvien mazāk brīvu numuriņu, tāpat noslogoti ir SPA centri.

Piemēram, restorānā Bibliotēka uz 14. februāri no 30 galdiņiem neviens vairs nav brīvs – rezervācija šim datumam bija sākusies uzreiz pēc Jaunā gada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nereti restorānos tiek piedzīvota arī bildināšana, kurās iesaistīts arī restorānu personāls.

Māris Jansons, Bibliotēka No 1 Restorāns šefpavārs:

Banālākais veids, ka gredzenu ieliek šampanieša glāzē, bet ir visvisādi veidi – atnes gredzenu desertā vai pie rēķina. Es pats esmu piedzīvojis šādu bildināšanu restorānā divas reizes… Nesu to desertu, kur ir tas gredzens, un tad tas vīrietis skrien tajā brīdī, kad esmu iznācis ārā, krīt ceļos un bildina, tad ir ļoti neomulīgi, bet cilvēki arī tā bildina.

Tā kā šogad Valentīna diena šogad iekrīt sestdienā, svinētāji ieplāno arī romantiskākas brīvdienas, piemēram, viesnīcā Jūrmala SPA uz 14. februāri rezervēti visi 190 numuriņi, aktīvi tiek iegādātas arī SPA procedūras pāriem.

Kristīne Štāla-Bula, Hotel Jūrmala SPA pārstāve:

Viesnīca šogad ir īpaši ātri piepildījusies, bet arī tajos gados, kad Valentīna diena iekrīt kādā darba dienā, cilvēki tik un tā šo dienu atzīmē, kā nu kurš var. Daudzi svin 14. datumā, darba dienā, taču lielākoties svinēšanai izvēlas tuvāko nedēļas nogali.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas