Tuvojoties Valentīna dienai, izķer rezervācijas restorānos un viesnīcās

0 komentāri

Tuvojoties Valentīna dienai, vairākos Rīgas restorānos jau tagad uz 14. februāri nav iespējams rezervēt nevienu galdiņu, arī viesnīcās paliek arvien mazāk brīvu numuriņu, tāpat noslogoti ir SPA centri.

Piemēram, restorānā Bibliotēka uz 14. februāri no 30 galdiņiem neviens vairs nav brīvs – rezervācija šim datumam bija sākusies uzreiz pēc Jaunā gada.

Nereti restorānos tiek piedzīvota arī bildināšana, kurās iesaistīts arī restorānu personāls.

Māris Jansons, Bibliotēka No 1 Restorāns šefpavārs:

Banālākais veids, ka gredzenu ieliek šampanieša glāzē, bet ir visvisādi veidi – atnes gredzenu desertā vai pie rēķina. Es pats esmu piedzīvojis šādu bildināšanu restorānā divas reizes… Nesu to desertu, kur ir tas gredzens, un tad tas vīrietis skrien tajā brīdī, kad esmu iznācis ārā, krīt ceļos un bildina, tad ir ļoti neomulīgi, bet cilvēki arī tā bildina.

Tā kā šogad Valentīna diena šogad iekrīt sestdienā, svinētāji ieplāno arī romantiskākas brīvdienas, piemēram, viesnīcā Jūrmala SPA uz 14. februāri rezervēti visi 190 numuriņi, aktīvi tiek iegādātas arī SPA procedūras pāriem.

Kristīne Štāla-Bula, Hotel Jūrmala SPA pārstāve:

Viesnīca šogad ir īpaši ātri piepildījusies, bet arī tajos gados, kad Valentīna diena iekrīt kādā darba dienā, cilvēki tik un tā šo dienu atzīmē, kā nu kurš var. Daudzi svin 14. datumā, darba dienā, taču lielākoties svinēšanai izvēlas tuvāko nedēļas nogali.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas