Tuvinieki, kaimiņi atsaucieties! Policija vēlas noskaidrot uz Tallinas šosejas notriektas sievietes identitāti!

2 komentāri

Policija lūdz palīdzību kādas sievietes identitātes noskaidrošanā! Sieviete šā gada 27. jūnijā atrasta uz Tallinas šosejas, pie Skultes krustojuma un nogādāta medicīnas iestādē. Tagad viņa pati nespēj sniegt ziņas par sevi.

“Kundze par sevi nespēj sniegt nekādu informāciju. Šobrīd policijai vien zināms, ka viņas vārds varētu būt Olga,” informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lūdzam aplūkot attēlā redzamo sievieti, un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas varētu palīdzēt policijai noskaidrot sievietes identitāti, lūdzam informēt pa tālruņiem 64781800 vai 64781815,” rakstīts Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Facebook lapā!

Foto avots: facebook.com/VidzemesRegionaParvalde

Foto avots: facebook.com/VidzemesRegionaParvalde

2 komentāri

TOP komentāri

  • Arta
    +12

    Arta

    Lolita,Tu esi aita ...

    30.06.2015 15:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas