Turpmākās trīs dienas Rīga būs ļaužu pilna; sākas Rīgas svētki

0 komentāri

Kopumā Rīga viesus sagaidīs ar vairāk nekā 80 dažādiem pasākumiem. Tie sāksies jau šodien. Galvenais svētku ieskaņas pasākums būs koncerts 8150 sekundēs ap zemeslodi, kas šovakar notiks Vērmanes dārzā.

Pasākumiem bagātākā diena svētku svinētājiem gaidāma rīt. Kulminācijas brīdis būs vakarā pulksten 21.00, kad Krastmalā izskanēs svētku lielkoncerts Rīgas sirds un pēc tam varēs vērot krāšņu uguņošanu.

Taču ar to svētki nebeigsies. Svētdien pie Nacionālās operas notiks ikgadējais basketbola turnīrs Krastu mačs, turpināsies tirdziņi un citas aktivitātes. Ar visu svētku programmu var iepazīties tīmekļa vietnē rigassvetki.lv. Bet jau šobrīd ir sākušies satiksmes ierobežojumi – slēgta satiksme 11. novembra krastmalā. Tā tas būs līdz pirmdienas rītam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas