Tūristus uz Rīgu vilinās ar alu

0 komentāri

Eiropas alus festivālu kartē tagad ierakstīta arī Rīga. Vai tas ļauj cerēt, ka uz Latviju brauks daudzi, šī grādīgā dzēriena cienītāji?

Katram alus festivālam ir sava alus muca, kurā tiek gatavots īpašs miestiņš. Festivāli tiek atklāti ar šo mucu atvēršanu. Tagad arī Rīgas alus festivālam Latvianbeerfest ir sava muca, kas spundi spers jau pēc dažām dienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad Rīgas alus festivāls ir ierakstīts Eiropas alus festivālu kartē, kas varētu ievērojami paplašināt potenciālo apmeklētāju loku.
”Ir pasaulē visu festivālu kalendārs, kas sākas vienā valstī vai galvaspilsētā un turpinās līdz rudenim, kur noslēdzas Oktoberfest oktobra beigās,” norāda Latvijas alus brālības vadītājs Andrejs Šikors.

Šis fakts iekļaujas arī Rīgas tūrisma koncepcijā, tāpēc šurp dosies daudzi šī produkta cienītāji, kuri braukā no festivāla uz festivālu.
”Šie alus svētki ir lielākie Baltijā, un tas iet labā sasaistē ar mūsu reklāmas kampaņām, ka Rīga tiešām ir Baltijas gardēžu galvaspilsēta,” norāda Live Riga pārstāve Vita Jermaloviča.

Tādām, alus tradīcijām bagātām valstīm kā Vācija, Beļģija, Čehija uz alus festivāliem ierodas tūkstošiem cilvēku, turklāt šie festivāli ilgst pat vairākas nedēļas. Šīs nedēļas nogalē Rīgas alus festivāla organizētāji cer, ka daļa šī dzēriena cienītāju ieradīsies arī Rīgā.

Alus Festivāls Rīgā tiek organizēts piekto reizi. Pērn tas trijās dienās pulcēja 10 tūkstošus apmeklētāju. Šobrīd Latvijā ir 32 alus darītavas, kas visas arī būs pārstāvētas šī gada alus festivālā.

Jau šīs nedēļas nogalē, Latviabeerfest 2015 Vērmanes dārzā piedāvās vairāk nekā 165 dažādu zīmolu alus šķirnes, gan Latvijas, gan citām valstīm. Neiztrūkstoša šādu festivālu sastāvdaļa ir arī ēdieni, mūzika un izklaides.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas