Tūrisma operatori: Cilvēkam pašam jāizvērtē, vai viņš baidās ceļot

0 komentāri

Latvijas tūrisma operatori ceļojumus uz Turciju atcelt negrasās. Tūristu iecienītie galamērķi arī netikšot mainīti.

Cilvēkam pašam esot jāizvērtē, vai viņš baidās ceļot, vai nē. Tā norāda Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas prezidente Inga Kavaca. Kā piemēru viņa min sprādzienus Parīzē vai Briselē, pēc kuriem lidojumi netika atcelti. Kā skaidro Kavaca, tūristu plūsma uz Ēģipti tika apstādināta, jo bīstami bija pašās kūrortpilsētās. Bet Turcijā situācija esot pavisam citādāka.

“Galamērķi atpūtai ir Antālija, Bodruma, kas ir lielā attālumā arī no Stambulas. Bet arī tur ir īpašas drošības kontroles jau no paša sezonas sākuma. Tur viss ir mierīgi. Mēs esam, protams, sazinājušies ar galamērķu pārstāvjiem,” norāda Kavaca.

Viņas skatījumā, briesmas nedraud arī tiem, kas lido caur Stambulu tranzītā, jo cilvēki uzturas tranzītzonā, kur viss esot stingri kontrolēts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas