Tūrisma aģentūras brīdina: migrantu dēļ uz vairāku valstu robežām var rasties sarežģījumi

0 komentāri

Lai gan tas ir pretrunā ar Šengenas noteikumiem par brīvu pārvietošanos, vairākas valstis, tostarp Ungārija, Polija, Austrija, lai izvairītos no nekontrolētas migrantu ieceļošanas ir atjaunojušas robežkontroli.

Ceļotājiem no Latvijas tagad jārēķinās ar apgrūtinājumiem. Tūrisma aģentūras atzīst, ka situācija ir jauna un nepieredzēta. Katru dienu nākas sekot līdzi notikumiem uz robežām un rēķināties ar iespējamām problēmām. Aģentūras brīdina savus klientus, ka šķērsojot sauszemes robežu ir jārēķinās ar papildus laiku, kas jāpavada stāvot rindā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja gadījumā kāds ceļo pa Eiropu tādu lielāku maršrutu, tad noteikti ir jārēķinās ar to, ka var būt kaut kādas problēmas uz šīm robežām, pie tam tas var parādīties jebkurā brīdī,” norāda Jēkaba aģentūras valdes priekšsēdētājs Uldis Alksnis.

Tūrisma aģentūras neizslēdz iespēju, ka arī ceļojot ar lidmašīnu, atsevišķas Šengenas zonas valstīs var tikt ieviesta pasu kontrole. Tāpat, ceļojot pa Eiropu nevajadzētu paļauties tikai uz personu identifikācijas karti, bet ņemt līdzi arī pasi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas