Turies! Vīrietis pēc kritiena sabiedriskajā transportā tiek nogādāts slimnīcā

0 komentāri

Kādam pamatīgi iereibušam vīrietim brauciens sabiedriskajā transportā noslēdzies ar slimnīcas apmeklējumu. Proti, 3. maršruta autobusā vīrietis nav spējis noturēties uz kājām brīdī, kad autobuss bremzējis, un sasities tik ļoti, ka viņam bijusi nepieciešama mediķu palīdzība.

Kā portālam Skaties.lv stāstīja Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis, 3. maršruta autobusa šoferis braucis pa Daugavgrīvas ielu, kad, bremzējot priekšā braucošajām automašīnām, arī sabiedriskā transporta šoferis bremzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rezultātā kāds 34 gadus vecs vīrietis, kurš atradies alkohola reibumā, ar sasitumiem tika nogādāts slimnīcā. Šajā gadījumā autobusa šofera vainas negadījumā nav, akcentē Rīgas satiksmes pārstāvji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas