Tuneli zem Āgenskalna varētu nerakt, jo tas ir dārgs risinājums

0 komentāri

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss piketētājiem pie Ministru kabineta šodien solīja izskatīt iespēju Rail Baltica pazemes tuneli Āgenskalnā nebūvēt. Ministrs aktīvistiem sacīja, ka lēmums par tuneļa izbūvi vēl nav pieņemts.

Matīss skaidroja, ka noteikti tiks izskatīta iespēja tuneli nerakt, jo tas esot dārgs risinājums un pastāv arī alternatīvie risinājumi, kurus ministrija izvērtēs.

Pikets pret tuneļa izbūvi pulcēja vairākus desmitus cilvēku. Biedrība Āgenskalns – mūsu mājas norāda, ka minēto tuneli ir plānots izbūvēt zem valsts aizsargājamā kultūras pieminekļa – Arkādijas parka -, skarot aizsargājamus namīpašumus, kam ir kultūrvēsturiska vērtība.

Tunelis skaršot vairāk nekā 700 nekustamos īpašumus – privātmājas un dzīvokļus, kā rezultātā kritīsies to vērtība. Pašlaik pret Rail Baltica tuneļa būvi savākti teju 5000 parakstu.

Foto no piketa:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas