Tu vari ziedot! Rehabilitācijai Latvijā uzņem pirmos ukraiņu bērnus

0 komentāri

Uz rehabilitāciju Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) Jaundubultos ieradušies pirmie 14 bērni no Ukrainas vecumā no 11 līdz 16 gadiem. Divas nedēļas viņi uzturēsies Jūrmalā un saņems sociālās rehabilitācijas, psiholoģiskās palīdzības un vispārējās veselības uzlabošanas procedūras.

Lai mazos viesus iepazīstinātu ar Latviju, sagatavota arī pasākumu programma: paredzētas ekskursijas, izbraukumi uz Rīgu – Laimas šokolādes muzeja un Botāniskā dārza apmeklējumi, viesošanās Saeimā un Ārlietu ministrijā, kā arī Ukrainas vēstniecībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labdarības projekts ir Latvijas Rotary klubu iniciatīva, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas karā zaudējuši vecākus. 6. jūlijā Dzintaru koncertzālē notika vērienīgs labdarības koncerts, kurā tika saziedoti vairāk nekā 80 tūkstoši eiro.

Ukrainas bērnu grupa ieradās Rīgā, pateicoties Latvijas vēstniecības Ukrainā un pārvadājumu operatora Ecolines atbalstam. Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus Ukrainas bērni saņem par saziedotajiem līdzekļiem labdarības akcijā Kara bērni.

Iespēja ziedot:

Ziedot.lv ziedojumu konts: Swedbank, konta Nr.: LV95HABA0551006150241, mērķis: ziedojums Kara bērni (informācija par kontu numuriem citās bankās, kā arī iespēja ziedot, norēķinoties ar maksājumu kartēm, pieejama šeit.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas