Trūcīgo atbalstam piecu gadu laikā ieguldīs 41 miljonu Eiropas naudas

0 komentāri

Trūcīgo atbalstam Latvijā līdz 2020. gadam paredzēts ieguldīt 41 miljonu eiro Eiropas Savienības (ES) līdzekļu un vairāk nekā septiņus miljonus eiro no valsts budžeta.

Tiek plānots, ka katru gadu pārtikas palīdzību saņems vidēji 98 tūkstoši Latvijas mājsaimniecību ar zemiem ienākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt jau no šā gada maija sāksies Eiropas finansēto pārtikas paku izsniegšana. Līdztekus jau ierastajām pārtikas pakām sociāli vismazāk aizsargātajai iedzīvotāju daļai no īpaša Eiropas Savienības fonda būs pieejamas arī gatavas maltītes un higiēnas preces. Savukārt skolēniem paredzēts nodrošināt individuālus mācību piederumus.

To paredz Eiropas Atbalsta fonda 2014.–2020. gada plānošanas periodam vadības likums, ko vēl 16. septembrī konceptuāli atbalstīja Saeimas Budžeta un finanšu komisijas, kā arī Sociālo un darba lietu komisijas deputāti.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas