Triju automašīnu sadursme Krasta ielā

0 komentāri

Šodien pusdienlaikā Krasta un Jēzusbaznīcas ielas krustojumā sadursmē cieta trīs automašīnas. Negadījums beidzās bez smagām sekām, taču satiksmes plūsma šajā kvartālā bija krietni apgrūtināta.

Vairākus desmitus tonnu smagais Lietuvā reģistrētais benzīnvedējs brauca pa Krasta ielas labo malējo joslu ostas virzienā. Brauca nesteidzīgi, visticamāk, tāpēc viņam priekšā centās aizsteigties “Volkswagen” minivens un nogriezties pa labi uz Jēzusbaznīcas ielu. Šis manevrs beidzās neveiksmīgi – kravinieks iebrauca “Volkswagen” piektajās durvīs, bet uzsistais minivens uzlidoja virsū krustojumā stāvošam džipam “Honda”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Volkswagen” autovadītājs avārijas vietā no komentāriem atteicās, viņa versija par notikušo paliek nezināma. Trešais negadījumā ieaistītais – “Honda” vadītājs, kurš vienkārši stāvējis un gaidījis, kad varēs izgriezt no Jēzusbaznīcas ielas, atceras tikai trieciena brīdi. Pārējo viņš diemžēl tā īsti nav neredzējis.

Plašāk par notikušo skatieties ”Degpunktā” sižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas