Top ziņas, kas pāršalca Latviju šonedēļ

0 komentāri

2. Spilgtākie citāti

2/6

Top notikumi Latvijā

Foto: AFP / LETA

Foto: AFP / LETA

86 gadus vecam vīrietim liedz uzturēties Latvijā, jo viņš ir par vecu

Amerikas latvietis Georgs Ričijs dzīves nogalē nolēmis pārcelties uz dzīvi Madonas rajonā, lai sakoptu sievas senču īpašumu. Uzreiz pēc ierašanās Latvijā viņš sācis kārtot pilsonības dokumentus – izgājis virkni medicīnas pārbaužu, dabūjis apstiprinājumu, ka viņš iepriekš nav sodīts, utt. Taču par spīti tam, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde liegusi viņam uzturēšanos Latvijā. Tomēr beigu beigās, pateicoties saceltajai jezgai, situācija ir atrisinājusies ar laimīgām beigām.

Praids tuvojas – atklāti Latvijas spilgtākie homofobi

Straujiem soļiem pietuvojies Eiropraida noslēguma gājiens, kas jau šo sestdien notiks Vērmanes dārzā. Šis notikums izraisījis plašu rezonansi un “šūmēšanos” sabiedrībā. Kamēr citviet gaismā regulāri tiek celti Latvijas populārākie geji, portāls Skaties.lv nolēma aplūkot, kas tad ir Latvijas lielākie homofobi – cilvēki, kurus pārņem uzmācīgas iracionālas bailes no homoseksuāliem cilvēkiem.

Jaunievēlētais prezidents svin dzimšanas dienu

Pirmdien, 15. jūnijā, 49. dzimšanas dienu svinēja jaunievēlētais Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Portāls Skaties.lv apkopoja spilgtākos brīžus no Vējoņa gaitām.

2. Spilgtākie citāti

2/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas