Tikai 10% iedzīvotāju iepērkoties cenas uz latiem vairs nepārrēķina

0 komentāri

Jau pēc pusotras nedēļas visas cenas Latvijā tiks norādītas tikai eiro, jo jūnija beigās beidzas sešu mēnešu ilgais periods, kad cenas bija jānorāda arī latos. Taču liela daļa iedzīvotāju iepērkoties joprojām cenas pārrēķina latos.

TNS sadarbībā ar LNT raidījumu 900 sekundes pētīja, cik daudzi iedzīvotāji, iepērkoties vai veicot maksājumus, joprojām pie sevis pārrēķina cenas no eiro uz latiem.

Ceturtā daļa (26%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju atzīst, ka joprojām cenas vienmēr pārrēķina no eiro uz latiem. Tikmēr 39% iedzīvotāju, iepērkoties vai veicot maksājumus, to dara dažkārt.

Ceturtā daļa (25%) aptaujāto atzīt, ka cenas no eiro uz latiem pārrēķina ļoti reti, bet tikai desmitā daļa (10%) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju cenas vairs nepārrēķina.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas