Tik mīlīgam suņukam kā Tuta nebūtu jādzīvo patversmē… Palīdzēsim viņai atrast mājas!

0 komentāri

Dzīvnieku patversmē Labās mājas nokļuvusi suņu meitene vārdā Tuta, kura cer nonākt pie gādīgiem saimniekiem.

Vidējā auguma plušķainīte, kura dzimusi ap 2010. gadu, lūko pēc mājām, kurās suns ir draugs un acuraugs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tuta piederīga tiem rējējiem, kuri ar visu savu būtību un uzvedību komunicē ar cilvēku. Piemēram, ja ko negribēs darīt, tad smieklīgi izrādīs savu protestu, ieslēpjot galvu starp ķepām, ja gribēs spēlēties, ņems saimnieku aiz stērbeles un vedinās aušoties, ja vēlēsies palaiskoties, tad paņems savu ēdambļodiņu zobos, ieliks savā guļvietā, ērti iekārtosies un guļus ēdīs. Vienvārdsakot – Tuta ir aktrise!

Foto

Suņu meitene ir ļoti kārtīga un adoptējama saimniekiem, kuriem suns ir ikdienas līdzgaitnieks, kā arī tiek laists arī iekštelpās. Ja vēlies Tutu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi Labās mājas pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00. Jāņem vērā, ka pirmdienās patversme apmeklētājiem ir slēgta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas