Tiesvedība neapturēs ieceri pārstrādāt akumulatorus Kalnciemā

0 komentāri

Vairāku Kalnciema iedzīvotāju ierosinātā administratīvā lieta Jelgavā Administratīvajā rajona tiesā neietekmēs investoru ieceri Kalnciema rūpnieciskajā zonā izveidot nolietotu svina akumulatoru pārstrādes rūpnīcu. Investori ir apņēmības pilni turpināt iesākto.

Jelgavā Administratīvas rajona tiesas tiesnese Lala Apšeniece ir pieņēmusi Kalnciema iedzīvotāju (Žannas Ņečiporukas, Ivana Ņečiporuka, Gaļinas Bušmanes, Tatjanas Daņilovas, Antoņinas Zelčas, Andreja Tračuma, Aigara Suktera, Sergeja Hramčenko, Valentīnas Amirovas) un Vides aizsardzības kluba pieteikumu, un ierosinājusi administratīvo lietu par Jelgavas novada domes 2015.gada 28.janvāra lēmuma Par SIA East – West Finances paredzētās darbības – nolietotu svina akumulatoru pārstrādes rūpnīcas izveide Kalnciemā atcelšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

SIA East – West Finances valdes priekšsēdētājs Jurijs Harlamovs ar nožēlu konstatē, ka saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem, apstrīdamā lēmuma darbība tiek apturēta līdz ar pieteikuma iesniegšanu tiesā. “Tas ir neizprotami, ka ikviens cilvēks ar savu vēršanos tiesā var uz nenoteiktu apturēt lēmumu, kurš domē pieņemts nobalsojot tautas ievēlēto priekšstāvju vairākumam,” uzskata Jurijs Harlamovs, “mums atliek cerēt, ka tiesvedība pārāk neievilksies, taču jau tagad ir skaidrs, ka nāksies papildus tērēties gan advokātiem, gan arī cietīsim no piespiedu dīkstāves.”

“Žēl, ka tos līdzekļus, kurus mēs būtu varējuši novirzīt savai peļņai, arī nodokļiem, prēmijām, kā arī Kalnciemā jau ieplānotajiem sociālajiem projektiem, tagad nāksies novirzīt tiesvedībai un dīkstāves zaudējumu segšanai,” žēlojas Jurijs Harlamovs.

“Labums no šādas rūpnīcas jau nebūtu tikai Kalnciemā vien. Ieguvēji būtu visā Latvijā, jo akumulatorus tad nepārkarsētu privātmājās un šķūnīšos, kā tas mēdz notikt šobrīd, kad tiešām viss kaitīgais svins un sērs nonāk pa tiešo gaisā, bet nevajadzīgās skābes pa tiešo kanalizācijā vai gruntī un ūdenī,” stāsta Jurijs Harlamovs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas