Tiešām sirsnīgi! Sirmgalvjus Mežciemā ārstē suņi

0 komentāri

Ārstēšana ar suņu klātbūtni kopš pērnā gada ieviesta sociālajā aprūpes centrā Mežciems. Redzot veiksmīgo pieredzi, kanisterapijas metodi nolemts izmantot regulāri.

Sociālas aprūpes centrā Mežciems terapijas suņi ārstē sirmgalvjus ar vissmagākajam diagnozēm. Piemēram, pēc insulta. Attīstītās valstīs terapijas suņi veco ļaužu pansionātos ir ierasta lieta. Dzīvnieki uzlabo sirmgalvju omu un pašsajūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Piemēram, terapijas suņi Barbela un Gesi nāk uz sociālas aprūpes centru Mežciems reizi nedēļā kā uz darbu. Tomēr atšķirībā no Skandināvijas valstīm štatā viņas pagaidām šeit vēl nepieņem.

Dzīvnieku iedarbībā tiek stimulēta nervu sistēma. Piemēram, kāda sirmgalvja pirksti bija pilnīgi krampī, un arī tāpat tos ir grūti iztaisnot. Taču tad, kad pirkstus uzliek uz suņa, tie iztaisnojas. Tad tieši būtu jāpieslēdzas tam manuālam speciālistam, kas sāk strādāt, kad spazmas noņems. Bet galvenais – daudziem centra iemītniekiem suņi liek smaidīt.

Centrā Mežciems pat ir izveidots savs kanisterapijas fanu klubs. Uz tikšanos ar suņiem tā aktīvisti ņem līdzi cepumus. Daudz cepumu, lai kārtīgi pabarotu savus četrkājainos draugus.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas