Tiesa atzīst, ka Neretas priesteris alkohola reibumā sitis bērnu

1 komentārs

”Bērni no viņa bija materiāli atkarīgi; būdams alkohola reibumā, bez iemesla lika stāvēt kaktā uz zirņiem; nodarīja psihiskas un fiziskas ciešanas; sita mazgadīgos,” – šie ir izvilkumi no Aizkraukles tiesas saīsinātā sprieduma, kurā tika lemts par kādu Neretas katoļu mācītāju.

Spriedumā norādīts, ka Neretas mācītājam tiek piespriestas 20 dienas īslaicīgas brīvības atņemšana. Pārkāpumi notikuši pirms pieciem gadiem. Pilns Aizkraukles tiesas spriedums būs pieejams decembra vidū.

Tikmēr liela daļa Neretas iedzīvotāju nemaz nav dzirdējuši par šādu gadījumu, bet vēl daļa – saka, ka par šausmu darbiem ir dzirdējuši, bet šīm baumām netic.

”Šo es dzirdēju, bet nezināju, ka tas ir mūsējais. Tas ir necilvēcīgi. Vēl jo vairāk no priestera. Neticas, ka tā varētu būt,” atzīst kāds Neretas iedzīvotājs.

Tāpat arī pagastmājā stāsta, ka par šo gadījumu uzzinājuši no avīzēm. Skeptiska par to, vai mācītājs tiešām sitis bērnus, ir arī Neretas vidusskolas vadība.

”Pirmā dzirdēšana… Man tas ir pārsteigums, bet es nespēju iedomāties, ka tā varētu būt,” saka vidusskolas direktore Lāsma Grebska.

Izrādās, ka vietējā skolā mācījās mācītāja māsas dēls. Daži neretieši mēļo, ka mācītāja māsa varētu būt vainojama apsūdzībās un nomelnošanā, turklāt viņai pašai esot bijušas problēmas ar alkoholu.

Kā bijis patiesībā, zina vien iesaistītās puses. Skaties video…

1 komentārs

TOP komentāri

  • DŪCIS
    0

    DŪCIS

    AK DIEVS

    09.12.2014 14:20

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas