Tev šķita, ka Renāra Zeltiņa neloģiskie jautājumi “spridzina”? Šis kungs dod vaļā pa īstam!

0 komentāri

“Un ej uz Trīs Kungiem… Čebureks būs saindēts. Ej uz Pandu, kartupeļiem. Ej uz Kurzemi… Un hotdogs.” Šādas neloģiskas frāzes izskan no kāda padzīvojuša liepājnieka, kurš pavisam noteikti būtu ciets rieksts pat Renāra Zeltiņa vadītajai rubrikai Neloģiskie jautājumi.

“Liepājā, Kungu ielā, kādas puspamestas ēkas teritorijā vīrietis ar savu labāko draugu, proti, divlitrīgo – sarunājas,” raksta Degpunktā reportiere. Videomateriālā redzams, ka daudzas apreibušā kunga teiktās frāzes ir saprotamas vien viņam pašam, kas liek domāt, ka pēc intensīvas alkohola lietošanas viņam acīmredzot ir iestājies delīrijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka Skaties.lv kopā ar LNT raidījumu Degpunktā aicina ikvienu iesaistīties satura veidošanā – sūti savus foto, video vai stāstus raidījuma Degpunktā komandai un portālam Skaties.lv. Mēs parādīsim notikumu un, iespējams, palīdzēsim rast risinājumu! Labākie tiks pie īpašām Degpunktā reportiera krūzēm, bet pats, pats labākais – laimēs telefonu iPhone 6.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas