Terorisms Eiropā. Latvija ir viena no drošākajām valstīm, saka Bergmanis

2 komentāri

Lai arī patlaban Latvijai nav pamata paaugstināt drošības līmeni un Baltijas valstīm nav plāna slēgt robežas, šāds plāns ir izstrādāts, ja nu gadījumā rastos tāda nepieciešamība, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

“Mēs dzīvojam vienā no mierīgākajām valstīm Eiropā,” pauda Latvijas aizsardzības ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šobrīd dienesti strādā, un patlaban nav pamata eskalēt situāciju. [..] Mēs pārspriedām, cik daudzi no mūsu valsts grasās iesaistīties kādās teroristiskās organizācijās – to, ko sauca citas valstis, ir ļoti iespaidīgi. Piemēram, Vācijā no Sīrijas atgriezušies 400 mācīti cilvēki – kaujinieki. Francijā – vēl vairāk. Taču mūsu valstī šī situācija tiek kontrolēta, un nav nekāda pamata veikt papildu nepieciešamās darbības,” sacīja Bergmanis.

Video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Raimonds Cellers
  0

  Raimonds Cellers

  KLAUSIES BERGMANI JŪS ESIET KLUČU CĒLĀJS TAD KUR IR JŪSU VIETA?

  25.11.2015 20:10

 • Linda
  0

  Linda

  Bet tas jau nav uz ilgu laiku.Driz musu draudzini dzihadisti ieradisies un rotalas vares sakties.
  Kaut kur jau viniem vajadzes slepkavot,Francija,Belgija utt.specdienesti apgrutina darbosanos,tad Latvija kur aizsardzibas ministrs ir pastulbs,tuvredzigs un labticigs butu ista vieta izversties....

  25.11.2015 13:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas