Terorisma draudi ir ietekmējuši Latvijas iedzīvotāju vēlmi ceļot, liecina aptauja

1 komentārs

Terorakti maina cilvēku ceļošanas kultūru, tā atzīst Eiropas tūrisma eksperti. Vai terorakti ārvalstīs Latvijas iedzīvotājiem liek mainīt savus plānus vai atteikties no ceļojumiem?

28% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka dažādi ar terorismu saistīti notikumi ārvalstīs nav ietekmējuši viņu ceļojumu plānus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr piektā daļa (21%) atzīst, ka tas ir noticis – viņi ir izvēlējušies citu ceļojuma galamērķi. 13% aptaujāto norādījuši, ka šā iemesla dēļ šogad viņi neceļos vispār. Vēl trešā daļa (34%) nebija plānojuši doties ceļojumā, bet 4% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Foto: terorisma draudu dēļ evakuē Parīzes Disnejlendu

Video

1 komentārs

TOP komentāri

 • Linda
  0

  Linda

  Visu laiku atliku celojumu uz Franciju...domaju velak aizbrauksu...nekur jau Parize nezudis....
  Nu uz turieni mani varetu aizvilkt tikai ar brutalu varu.Daudzi veikali loterijas piedava vinnet celojumu uz Parizi,tagad es sadu gala merki pielidzinu Kabulai,vai Bagdadei...risks ir gandriz tikpat liels.
  Sparnotais teiciens-redzet Parizi un mirt... reali piepildas>:((
  Un daudzas citas valstis ari ir kluvusas riskantas,laikam Islande ir viena no nedaudzajam pagaidam drosajam valstim.

  29.01.2016 13:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas