Teikmanis: latvieši Lielbritānijā nav sociālo labumu tūristi, bet gan brauc pelnīt naudu

0 komentāri
Teikmanis: latvieši Lielbritānijā nav sociālo labumu tūristi, bet gan brauc pelnīt naudu
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis, viesojoties raidījuma Sky News Tonight, izteicās kritiski par britu premjera Deivida Kamerona plāniem būtiski ierobežot imigrantu, tostarp arī Lielbritānijā strādājošo latviešu, sociālās garantijas.

Viņš norādīja, ka lielākais vairums latviešu ir strādīgi un pienes būtiksu labumu britu ekonomikai.

Raidījuma vadītājs tomēr vēlējās noskaidrot, vai sociālo garantiju ierobežojumi varētu ievērojami samazināt latviešu imigrantu plūsmu uz Lielbritāniju. Teikmanis norādīja, ka iespējams dažus tas atturēs. “Latvieši ir strādīgi un uz šejieni brauc pelnīt naudu. Viņi nav sociālo labumu tūristi,” norādīja A. Teikmanis. Vēstnieks tāpat norādīja, ka viens no Eiropas Savienības (ES) stūrakmeņiem ir brīva cilvēku kustība, kas arī ir ES spēks, tā kritizējot D. Kamerona izteikumus par plāniem ieviest ceļošanas ierobežojumus.

Kā vēstīja Skaties.lv Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons ir skaidri pateicis – imigrantu no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas un Bulgārijas ir biedējoši daudz. Kamerons saprot, ka Lielbritānijai neizdosies panākt brīvā darbaspēka kustības Eiropas Savienībā ierobežošanu un robežas nevarēs aizvērt. Tāpēc sola padarīt imigrantu ikdienu maksimāli nepatīkamu, nepievilcīgu, lai nebūtu vispār vēlmes pārcelties uz Apvienoto Karalisti.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas