Tauta mīl Lembergu, Ušakovu un Bondaru! Tieši šos kungus sabiedrība gribētu redzēt premjera amatā

5 komentāri

Ja mūsu valsts iedzīvotājiem ekonomiski aktīvajā vecumā būtu tāda iespēja, tad 24% premjera krēslā vēlētos redzēt sēžam Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, savukārt 17% iedzīvotāju – Nilu Ušakovu. Tālāk ar 12% seko Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars.

Retāk Latvijas iedzīvotāji Ministru prezidenta amatā vēlētos redzēt Ingunu Sudrabu – 7%, viņai seko Andris Piebalgs (6%), Roberts Zīle (5%) un Dana Reizniece-Ozola (4%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesanti, ka esošo valdības vadītāju Laimdotu Straujumu premjerministres amatā redz vien 3% aģentūras TNS internetā aptaujāto, bet Vienotības līderi Solvitu Āboltiņu – tikai 1%. 2% iedzīvotāju Ministru prezidenta amatā vēlētos redzēt kādu citu personu, bet 18% vienkārši nezina, kurš varētu būt labs premjerministrs.

Skaties video:

5 komentāri

TOP komentāri

 • zix
  +1

  zix

  Ja man būtu teikšana, tad Aivars Lembergs atrastos tur, kur viņam jau sen bija jāatrodas. Un tas nav ne valdībā, ne Ventspils domē.

  26.11.2015 10:32

 • Raimonds Cellers
  +1

  Raimonds Cellers

  .ZINIET CIENĪTAIS HŪGO ES NEJŪTOS PSIHISKI SLIMS,BET JA BŪTU MANA TEIKŠANA,TAD AIVARS LEMBERGS SEN JAU BŪTU VALDĪBAS AUGŠGALĀ.ESMU PĀRLIECINĀTS,KA MĒS DZĪVOTU DAUDZ LABVĒLĪGĀKOS APSTĀKĻOS.

  25.11.2015 19:58

 • Hūgo Vācietis
  +1

  Hūgo Vācietis

  Ušakovu un Lembergu varētu mīlēt vienīgi psihiski slimie !

  25.11.2015 15:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas