Tauriņi, atslēgu piekari, brošas, tālruņu maki – latvieši izķer patriotiskās lietas

0 komentāri

Patriotiski tauriņi, atslēgu piekariņi, sarkanbaltsarkanas brošas, tālruņu maki karoga krāsās, un pat mazu bērnu apģērbs ar Latvijas valsts karogu – tik dažādos veidos vietējie ražotāji piedāvā izrādīt savu piederību Latvijai. Turklāt ar katru gadu pieprasījums pēc sarkanbaltsarkanajām lietām tikai vairojoties.

Šajā uzņēmumā 18. novembra noskaņās dzīvo jau kopš augusta beigām, kad sākas pirmie svētku atribūtu pasūtījumi. Darba gadu no gada kļūst arī vairāk, un šogad pārdoti jau 400 000 sarkanbaltsarkano lentīšu. Vienā klājumā ar tādu daudzumu pietiktu no Rīgas līdz pat Salacgrīvai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Oskars Polmanis, uzņēmuma Latvijas tekstils direktors:

Diezgan daudz cilvēku labprāt pērk sarkanbaltsarkanās lietas. Arvien populārāka kļūst tradīcija, ka cilvēki labprāt klāj galdu 18. novembrī un svin valsts dzimšanas dienu.

Klāvs Sedlenieks, sociālantropologs:
Skaidrs, ka tas nerodas kaut kādā veidā no cilvēku tādas automātiskās vēlmes, vai viņi paši nenāk ar tādu no nekurienes radušos iniciatīvu, bet tas ir tāds noteiktu darbību rezultāts. Tas tāpat kā tāda zīmola menedžmenta rezultāts.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas