Tauriņi, atslēgu piekari, brošas, tālruņu maki – latvieši izķer patriotiskās lietas

0 komentāri

Patriotiski tauriņi, atslēgu piekariņi, sarkanbaltsarkanas brošas, tālruņu maki karoga krāsās, un pat mazu bērnu apģērbs ar Latvijas valsts karogu – tik dažādos veidos vietējie ražotāji piedāvā izrādīt savu piederību Latvijai. Turklāt ar katru gadu pieprasījums pēc sarkanbaltsarkanajām lietām tikai vairojoties.

Šajā uzņēmumā 18. novembra noskaņās dzīvo jau kopš augusta beigām, kad sākas pirmie svētku atribūtu pasūtījumi. Darba gadu no gada kļūst arī vairāk, un šogad pārdoti jau 400 000 sarkanbaltsarkano lentīšu. Vienā klājumā ar tādu daudzumu pietiktu no Rīgas līdz pat Salacgrīvai.

Skaties foto:

Oskars Polmanis, uzņēmuma Latvijas tekstils direktors:

Diezgan daudz cilvēku labprāt pērk sarkanbaltsarkanās lietas. Arvien populārāka kļūst tradīcija, ka cilvēki labprāt klāj galdu 18. novembrī un svin valsts dzimšanas dienu.

Klāvs Sedlenieks, sociālantropologs:
Skaidrs, ka tas nerodas kaut kādā veidā no cilvēku tādas automātiskās vēlmes, vai viņi paši nenāk ar tādu no nekurienes radušos iniciatīvu, bet tas ir tāds noteiktu darbību rezultāts. Tas tāpat kā tāda zīmola menedžmenta rezultāts.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas