Tas, ka Latvija varētu vispār atteikties no bēgļiem, šobrīd ir nereāli, atzīst Kozlovskis

0 komentāri

Lēmumus visos jautājumos, kas attiecas uz bēgļu un patvēruma meklētāju uzņemšanu Latvijā turpmāk pieņems Saeima. Par to vienojusies koalīcija, un šodien parlamentā tiks lemts par šāda likumprojekta nodošanu izskatīšanai komisijās. Eiropas Komisija šobrīd uzskata, ka Latvijai būs jāuzņem papildu 526 bēgļi, taču pēc valsts augstāko amatpersonu sacītā – “kopējo ainu” varēšot saprast pēc Iekšlietu un tieslietu padomes sanāksmes pirmdien.

Latvija ir iestājusies par to, lai bēgļi būtu jāuzņem brīvprātīgi, nevis piespiedu kārtā. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis norāda, – cerības, ka Eiropa respektēs šādu lēmumu, ir tikai tad, ja Latvija nebūs vienīgā valsts ar šādu nostāju un izdosies iegūt balsu vairākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jautāts, ar kurām no valstīm Kozlovskis šobrīd ir sazinājies šajā jautājumā, viņš norāda, ka ir ticies ar Lietuvas iekšlietu ministru pirms trim dienām, kad viņš bija Latvijā. “Tas, ka mēs varētu pilnībā nepiedalīties šajā mehānismā, ir diezgan nereāli,” atzīst Kozlovskis.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas