Tas jāzina katram sēņotājam! Kā rīkoties, lai neiestigtu purvā

0 komentāri

Sēņošanas un ogošanas sezona rit pilnā sparā, un citi šo nodarbi veic arī purvainā apvidū. Kā rīkoties un ko ņemt vērā, lai neiestigtu purvā?

“Slapjas kājas ir mazākais, kas var ar jums notikt, ja purvā spersiet kādu nepareizu soli. Sliktākā gadījumā, uzkāpjot uz augsnes kārtas, kas nespēj jūs noturēt sekos kritiens. To, vai šādā situācijā iegrimsiet līdz ceļiem vai līdz kaklam, var tikai minēt,” norāda VUGD pārstāvis Juris Blūzmanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābējs pieredzējis pat tādu gadījumu, ka nelaimē nonācis cilvēks paglābies, turoties pie nieka smilgas. Kāds pavisam vienkāršs un noderīgs palīglīdzeklis dodoties pāri dūksnājam var būt jebkurš pietiekami garš un izturīgs koks vai tā zars.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas