Tapis jauns video par Latviju: ”country that can be proud”!

0 komentāri

Par godu Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē tapis jauns video par mūsu valsti ”Latvia – country that can be proud”.

”Latvijai ir daudz iemeslu, kādēļ būt lepnai. Zaļi meži, bagāta kultūras dzīve un talantīgi cilvēki ir tikai neliela daļa no Latvijas stāsta. Iespējams, mūsu valsts nav pirmā, kas iešaujas prātā, runājot par inovācijām un biznesu, bet tas nenozīmē, ka mums nav veiksmes stāstu,” teikts video aprakstā.

Video pieminēts izslavēti ātrais Latvijas internets, kā arī cilvēki, kas māk lidot, proti, – Aerodium. Tāpat video redzams Latvijas jaunais ”veiksmes stāsts” – bezpilota lidaparāts airDog.

Video publicēts Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta YouTube vietnē EU2015LV.

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē norisināsies 2015. gada pirmajā pusē. Lai to sagatavotu un īstenotu, ir izveidots Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas