Talciniek, uzvelc “gumijniekus” un lietusmēteli! Sestdien daudzviet gaidāms lietus

1 komentārs

Sestdiena, kad daudzi rosīsies Lielajā talkā, solās būt mākoņaina un arī ar nokrišņiem, informē meteorologi.

Dienā lielākajā valsts teritorijā gaidāms mākoņains laiks, bet vietām var būt arī kāds saules stars. Daudzviet būs arī nokrišņi – pamatā  lietus, bet var būt arī slapjš sniegs un krusa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pūtīs mēreni stiprs ziemeļrietumu, rietumu vējš, bet gaisa temperatūra sasniegs +6 līdz +9 grādu, savukārt nokrišņu laikā temperatūra tikai ap 3-5 grādiem.

Laika ziņas

1 komentārs

TOP komentāri

  • Talsinieks
    0

    Talsinieks

    Sveiki sodien ka jau visa Latvija ari es esmu krietns talkotājs. Es esmu secinājis tadu lietu ,ka tākā pilsētniekiem būvgružus neļauj izmest miskastē un neviens negrib maksat un nemt specialos konteinerus , tie visi buvgruzi un mebeles nonāk mežā diemžēl tā tas ir .skumji. Lai jums ari jauki Talkojās

    23.04.2016 09:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā