Taizemiete Latvijā: es ātri sapratu latviešu dzīvesveidu un mani labi pieņēma

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Dzīvojot svešā valstī, jābūt atvērtam, stāsta taizemiete Keita, kas gadu pavadīja Jelgavā skolēnu apmaiņas programmas AFS ietvaros. Pēc viņas pašas stāstītā iejusties Latvijā meitenei nebija grūti.

“Es diezgan ātri adaptējos Latvijā, sapratu latviešu dzīves veidu ,un mani arī labi pieņēma. Mana viesģimene vēlējās daudz ko uzzināt par Taizemi, bet es – par Latviju, tādēļ mums labi saskanēja,” atceras Keita.

Savukārt citam taizemiešu skolēnam Autijam visspilgtākos iespaidus sagādājusi Latvijas ziema. Viņš pirmoreizi pieredzējis, ka termometra stabiņš nokrītas zem nulles un snieg sniegs bet vissiltākās atmiņas palikušas par latviešu kultūru.

“Es dejoju tautas deju kolektīvā un paguvu padziedāt arī skolas korī kopā ar latviešiem. Tas bija ļoti jauki, man patīk piedalīties latviskās nodarbībās,” stāsta Autijs.

Nav tā, ka tikai Āzijas valstu skolēni apmaiņas programmas ietvaros dodas uz Latviju. Itālietes Džūlijas, kura gadu nodzīvoja Krāslavā, stāstu vari lasīt šeit.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas