Taizemiete Latvijā: es ātri sapratu latviešu dzīvesveidu un mani labi pieņēma

0 komentāri

Dzīvojot svešā valstī, jābūt atvērtam, stāsta taizemiete Keita, kas gadu pavadīja Jelgavā skolēnu apmaiņas programmas AFS ietvaros. Pēc viņas pašas stāstītā iejusties Latvijā meitenei nebija grūti.

“Es diezgan ātri adaptējos Latvijā, sapratu latviešu dzīves veidu ,un mani arī labi pieņēma. Mana viesģimene vēlējās daudz ko uzzināt par Taizemi, bet es – par Latviju, tādēļ mums labi saskanēja,” atceras Keita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt citam taizemiešu skolēnam Autijam visspilgtākos iespaidus sagādājusi Latvijas ziema. Viņš pirmoreizi pieredzējis, ka termometra stabiņš nokrītas zem nulles un snieg sniegs bet vissiltākās atmiņas palikušas par latviešu kultūru.

“Es dejoju tautas deju kolektīvā un paguvu padziedāt arī skolas korī kopā ar latviešiem. Tas bija ļoti jauki, man patīk piedalīties latviskās nodarbībās,” stāsta Autijs.

Nav tā, ka tikai Āzijas valstu skolēni apmaiņas programmas ietvaros dodas uz Latviju. Itālietes Džūlijas, kura gadu nodzīvoja Krāslavā, stāstu vari lasīt šeit.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas