Tā šobrīd izskatās Riekstukalnā… Jau no rītdienas te varēs slēpot un snovot!

0 komentāri

Ilgi gaidītā ziema beidzot iepriecina arī aktīvās atpūtas cienītājus. Vairāki Latvijas slēpošanas kalni sākuši pūst sniegu, lai tuvākajā laikā ziemas sporta veidu cienītāji varētu uz tiem nodarboties ar sportu.

Viena no šādām aktīvas atpūtas vietām ir netālu no Rīgas esošais Riekstukalns. Kā novēroja TV3 Ziņas, tur patlaban notiek sniega pūšana, kā arī citi sagatavošanās darbi, lai jau no ceturtdienas, 31. decembra, tas varētu uzņemt slēpotājus, snovbordistus un citu ziemas sporta aktivitāšu cienītājus.

Riekstukalna pārstāvji pauž cerību, ka ziemas kavēšanās veicinās papildu interesi, taču atzīst, ka šis gads salīdzinājumā ar citiem nav bijis sniega ziņā tas sliktākais. Tāpat kalnu un slēpošanas trašu sagatavošanās darbi notiek arī citviet Latvijā, un paredzams, ka tuvākajā laikā apmeklētājiem pieejamas būs vēl vairākas aktīvās atpūtas vietas. Plašāku sižetu par to skatieties TV3 Ziņās šovakar no plkst. 19.00.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas