“Tā ir mana otrā dzimšanas diena”, saka sieviete pēc šaušalīgās avārijas

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Nedēļas vidū interneta vidi pāršalca video par kādu šokējošu avāriju Rīgā, kurā kāds, iespējams, dzēris šoferis gandrīz sagādāja traģēdiju kādai ģimenei.

Trešdienas rītā jaunā māmiņa Lelde jau bija paspējusi apdarīt savus rīta puses darbus – aizvedusi bērnu uz bērnudārzu un iegriezusies tuvējā lielveikalā, pēc kā kāpusi savā Volvo un devusies mājup. Šo viņas braucienu Vienības un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumā piefiksējis kādā opelīti esošs videoreģistrators.

Leldes vadīto automobili nebremzējot taranējis kāda aptuveni četrdesmit gadus veca vīrieša vadīts VW, kas pēc sadursmes apstājies, vien saduroties ar kādu krustojumā stāvošu opelīti.

Kā stāsta Lelde, šīs dienas notikumu var saukt arī par viņas otro dzimšanas dienu. Ģimenes auto iznīcināts, un tikai laimīgs gadījums paglābis viņas bērnu – parasti atvase sēž bērnu krēsliņā aiz mammas, gandrīz vai tajā pat vietā, kur ietriecies VW.

Šobrīd likumsargi izmeklē šo nopietno avāriju un meklē VW stūrētāju, kurš gan vēl ir uz brīvām kājām. Lai gan pierādīt to, ka viņš avārijas brīdī atradās alkohola reibumā, nu ir gandrīz neiespējami, viņam jārēķinās ar ļoti bargām soda sankcijām. Bēglis uz vairākiem gadiem zaudēs savu autovadītāja apliecību un viņam pienāksies ievērojams naudas sods. Tāpat nav izslēgts, ka pret pārkāpēju tiks ierosināts kriminālprocess un par šo nodarījumu viņam nāksies stāties tiesas priekšā, savukārt tas nozīmē, ka kādu laiciņu var nākties pavadīt arī aiz restēm.

Skaties video:

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas