“Tā ir mana otrā dzimšanas diena”, saka sieviete pēc šaušalīgās avārijas

0 komentāri

Nedēļas vidū interneta vidi pāršalca video par kādu šokējošu avāriju Rīgā, kurā kāds, iespējams, dzēris šoferis gandrīz sagādāja traģēdiju kādai ģimenei.

Trešdienas rītā jaunā māmiņa Lelde jau bija paspējusi apdarīt savus rīta puses darbus – aizvedusi bērnu uz bērnudārzu un iegriezusies tuvējā lielveikalā, pēc kā kāpusi savā Volvo un devusies mājup. Šo viņas braucienu Vienības un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumā piefiksējis kādā opelīti esošs videoreģistrators.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Leldes vadīto automobili nebremzējot taranējis kāda aptuveni četrdesmit gadus veca vīrieša vadīts VW, kas pēc sadursmes apstājies, vien saduroties ar kādu krustojumā stāvošu opelīti.

Kā stāsta Lelde, šīs dienas notikumu var saukt arī par viņas otro dzimšanas dienu. Ģimenes auto iznīcināts, un tikai laimīgs gadījums paglābis viņas bērnu – parasti atvase sēž bērnu krēsliņā aiz mammas, gandrīz vai tajā pat vietā, kur ietriecies VW.

Šobrīd likumsargi izmeklē šo nopietno avāriju un meklē VW stūrētāju, kurš gan vēl ir uz brīvām kājām. Lai gan pierādīt to, ka viņš avārijas brīdī atradās alkohola reibumā, nu ir gandrīz neiespējami, viņam jārēķinās ar ļoti bargām soda sankcijām. Bēglis uz vairākiem gadiem zaudēs savu autovadītāja apliecību un viņam pienāksies ievērojams naudas sods. Tāpat nav izslēgts, ka pret pārkāpēju tiks ierosināts kriminālprocess un par šo nodarījumu viņam nāksies stāties tiesas priekšā, savukārt tas nozīmē, ka kādu laiciņu var nākties pavadīt arī aiz restēm.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas