Svinībās Uzvaras parkā piedalījušies līdz 220 000 cilvēku, ziņo organizatori

0 komentāri

Svinībās Uzvaras parkā sestdien piedalījušies līdz 220 000 cilvēku. Par šādām pasākumus organizējušās biedrības 9.maijs.lv aplēsēm informēja tās vadītājs Vadims Baraņņiks.

Tikmēr policija konkrētu pasākumus apmeklējušo cilvēku skaitu nenosauc, vien norāda, ka ļaužu bijis vairāk nekā pērn, kad 9. maijs bija darba diena. Pērn Uzvaras parkā saskaņā ar organizatoru aplēsēm pulcējās vairāk nekā 150 000 cilvēku.

Kā ziņots, Uzvaras parkā sestdien visas dienas garumā notika pasākumi, kas veltīti Krievijā svinamajai Uzvaras dienai un nacisma sagrāvei, kā arī Otrā pasaules kara upuru piemiņai.

Svinību laikā policija sodījusi 25 personas, kas atradušās alkohola reibumā. Vēl seši protokoli izrakstīti par atvērtu alkoholisko dzērienu pudeļu turēšanu. Policijas darbinieki arī uzsākuši vienu administratīvo lietu par aizliegtas padomju simbolikas izmantošanu.
Par uzbrukumu policijas darbiniekam uzsākts arī viens kriminālprocess.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas