Svētceļnieki jau sākuši ikgadējo gājienu uz Aglonu

0 komentāri

Pirmie svētceļnieki uz Aglonu, kur 14. augustā notiks Vissvētākās jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki, devušies ceļā jau pirmdienas rītā.

Pirmie uz Aglonu tradicionāli devušies svētceļnieki no Liepājas. Nākamie uz Aglonu dosies svētceļnieki no Valmieras un Jelgavas, no šīm pilsētām izejot 30. jūlijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svētceļnieki no Rīgas uz Aglonu dosies 1. augustā. 5. augustā no Kadagas uz Aglonu paredzēts arī Karavīru svētceļojums. Lai stiprinātu karavīru un zemessargu patriotisko un morālo vērtību izpratni, fizisko sagatavotību, veicinātu civilmilitāro sadarbību, Nacionālie bruņotie spēki jau otro gadu organizē militarizētu pārgājienu no Ādažu garnizona.

Skaties foto:

Paredzēts, ka pasākumā piedalīsies karavīri un viņu tuvinieki. Karavīri ceļā dodas formastērpos un ar Latvijas karogu. Gaidāms, ka Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki sāksies 11. augustā ar slimniekiem veltītu dienu, savukārt svētku kulminācija tradicionāli ir 14. – 15. augusts, kad notiek Tautas krusta ceļš un Svētku galvenā mise. Šajās dienās Aglonā pulcējas desmitiem tūkstošu ticīgo.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas