Svētceļnieki jau sākuši ikgadējo gājienu uz Aglonu

0 komentāri
Svētceļnieki jau sākuši ikgadējo gājienu uz Aglonu
Foto: F64

Pirmie svētceļnieki uz Aglonu, kur 14. augustā notiks Vissvētākās jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki, devušies ceļā jau pirmdienas rītā.

Pirmie uz Aglonu tradicionāli devušies svētceļnieki no Liepājas. Nākamie uz Aglonu dosies svētceļnieki no Valmieras un Jelgavas, no šīm pilsētām izejot 30. jūlijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svētceļnieki no Rīgas uz Aglonu dosies 1. augustā. 5. augustā no Kadagas uz Aglonu paredzēts arī Karavīru svētceļojums. Lai stiprinātu karavīru un zemessargu patriotisko un morālo vērtību izpratni, fizisko sagatavotību, veicinātu civilmilitāro sadarbību, Nacionālie bruņotie spēki jau otro gadu organizē militarizētu pārgājienu no Ādažu garnizona.

Skaties foto:

Paredzēts, ka pasākumā piedalīsies karavīri un viņu tuvinieki. Karavīri ceļā dodas formastērpos un ar Latvijas karogu. Gaidāms, ka Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki sāksies 11. augustā ar slimniekiem veltītu dienu, savukārt svētku kulminācija tradicionāli ir 14. – 15. augusts, kad notiek Tautas krusta ceļš un Svētku galvenā mise. Šajās dienās Aglonā pulcējas desmitiem tūkstošu ticīgo.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas