Svarīgi sievietēm: mediķi iesaka veikt regulāru krūšu pārbaudi arī mājas apstākļos

0 komentāri

Ik gadu vairāk nekā tūkstotim sieviešu tiek konstatēts krūts vēzis. Veiksmīgai ārstēšanai svarīgi to sākt pēc iespējas agrīnā stadijā.

Mediķi krūšu pārbaudi mājas apstākļos iesaka veikt vismaz vienu reizi mēnesī. Regularitāte ļaus pierastun izzināt krūšu struktūru, un, izmaiņu gadījumā ātri pamanīt, vai nav parādījušies palielināti limfmezgli. Krūšu pašpārbaude, kā viens no veiksmīgākajiem prevencijas soļiem, ir arī šī gada Rozā lentītes akcijas vadmotīvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rozā lentītes pasākumi, kas aicina vairāk uzmanības pievērst krūts vēža jautājumiem, Latvijā norit jau sesto gadu. Tajos tiek iesaistītas sabiedrībā pazīstamas sievietes. Piemēram, Latvijas basketbola izlases meitenes šajās dienās

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas