Svarīgākos Krievijas arhīvu dokumentus neizdosies iegūt vēl ilgi, atzīst vēsturnieks

0 komentāri

Pašmāju vēsturnieki ir apņēmušies turpināt Latvijas vēstures izpēti, lai gan tikt pie Krievijas dokumentiem, kas atvieglotu pagājušā gadsimta notikumu rekonstrukcijas, šobrīd ir tikpat kā neiespējami, atzīst Latvijas Vēsturnieku komisijas priekšsēdētājs, profesors Inesis Feldmanis.

Apņēmību turpināt Valsts prezidenta paspārnē esošās Vēsturnieku komisijas darbību paudis arī jaunais prezidents Raimonds Vējonis, kurš piektdien tiksies ar vēsturniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaut arī Latvijas un Krievijas vēsturnieku savstarpējās attiecības esot labas, šā brīža iespējas tikt pie Krievijas arhīvu dokumentiem ir visai ierobežotas un var tikt pie mazsvarīgākiem dokumentiem. Svarīgākie atklāj padomju režīma agresīvās darbības, Feldmanis norāda, ka pie šādiem dokumentiem tikt neizdosies vēl ilgi.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas