Sunīte, kas dievina kaķus, meklē jaunu saimnieku un mājas

0 komentāri

Ja vēlies savās mājās uzņemt šo mīlīgo kucīti Žužu, tad vēlams, lai tavā miteklī būtu arī kaķis! Šī sunīte ir draudzīga, un kaķi viņai ir īpaši mīļi rotaļu biedri.

Augumā mazā, bet piemīlīgā plušķainīte Žuža tika piesieta pie patversmes vārtiem. Sākotnēji patversmes darbinieki domāja – suns būs ar visu pavadiņu pazaudējies un labdari vienkārši ”pie vietas” nolika, taču, laikam ritot viņi saprata, – kopto sunīti neviens nemeklē. Citas versijas vairs neatlika: būs kāda ome mirusi un suns kļuvis lieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Žuža ir ļoti žiperīga, atraktīva, spēlīga. Piemērota aktīviem cilvēkiem, kas sunīti iesaistīs savās ikdienas gaitās.

Obligāts noteikums: mājās jābūt arī kaķim! Žuža peļu junkurus vienkārši dievina un ir ļoti nelaimīga, ja kaķi ar viņu negrib komunicēt. Nebūs piemērota padzīvojušiem cilvēkiem tikai pastaigām pavadā.

Ja vēlies Žužu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas