Stūra māju varēs ”izstaigāt” arī virtuāli

0 komentāri

Bijušo Latvijas PSR Valsts drošības komitejas (VDK) ēkas jeb Stūra māju turpmāk varēs “izstaigāt” arī virtuāli. Virtuālās tūres prezentācija notiks piektdien Latvijas Okupācijas muzejā.

Turpmāk ēkas būs aplūkojama muzeja un Latvijas institūta mājaslapās, kā arī Latvijas oficiālajā Facebook mājaslapā “If you like Latvia, Latvia likes you”. Tajā būs redzama Okupācijas muzeja veidotās ekspozīcijas zāle, ieslodzījuma kameras, nopratināšanas telpas, ieslodzīto pastaigu laukums un vairākas citas vietas, kas redzamas 360 grādu fotogrāfijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat ainas tiks papildinātas ar paskaidrojošiem tekstiem, kā arī dokumentālu videomateriālu ar bijušo ieslodzīto stāstījumu par čekā piedzīvoto.

Angļu valodā runājošajiem paredzēta īsfilma par Stūra māju.

Stūra māja Latvijas okupācijas laikā kļuva par vienu totalitārās varas spilgtākajiem simboliem. Projektam beidzoties pagājušā gada oktobrī, izstādes tika slēgtas un sabiedrībai vairs nebija pieejamas. Tāpēc tika nolemts internetā darīt pieejamu virtuālu ēkas apskates versiju.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas