”Stūra mājas” projekta līdzautors: jaunieši nāk paši

0 komentāri

Uz ”Stūra māju”, kas patlaban atvērta apmeklētājiem, nereti dodas arī gados jauni cilvēki, kas paši personīgi nav pieredzējuši nedz padomjlaiku represijas, nedz piedalījušies barikādēs vai Baltijas ceļā, stāsta projekta līdzautors “Stūra māja Lieta Nr.1914/2014” Gints Grūbe.

Lai vairāk uzzinātu par Latvijas vēsturi, viņš ieteicis ”bastot” vēstures stundas un to vietā nākt uz ”Stūra māju”.

Piektdien, 22. augustā, plkst.18, Rīgā, pie Stūra mājas notiks Eiropas staļinisma un nacisma upuru atceres brīdis, noliekot svecītes pie Gļeba Panteļejeva veidotās piemiņas zīmes “Melnais slieksnis”.

Atceres brīdī piedalīties aicināts ikviens interesents, līdzi ņemot svecītes.

Vērienīgi – ar daudziem pasākumiem – visā valstī atzīmē arī Baltijas ceļa 25.gadadienu. Tas ir viens no nozīmīgākajiem pasākumiem Igaunijas, Latvijas, Lietuvas vēsturē, kasp iesaistīja visas pasaules uzmanību.

Latvijā 23. augustā ieradīsies visu Baltijas valstu premjeri, tāpat tiek rīkotas starptautiskas konferences un mākslas akcijas, piemēram, Baltijas ceļa kontūras atveide Doma laukumā, izstādes, koncerti un vēl ļoti daudzi pasākumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas