Strīdi ģimenē liek pamest kucīti, kas reiz izglābusi saimnieci no apmaldīšanās mežā

4 komentāri

Suņu meitene Arika bija mīlule ģimenē, dzīvoja lauku mājās ar lieliem plašumiem, cilvēki viņu mīlēja, viņa pat bija izglābusi saimnieci no apmaldīšanās mežā!

“Viss bija labi līdz brīdim, kad ģimenē radās problēmas, strīdi, kašķi, problēmas ar finansēm un nācās meklēt Arikai citu patvērumu. Tā Arika nonāca pie mums, sunīte atbraucot bija pārbijusies, saimniecei pašai asaras bira un bira, bet variantu nebija. Diemžēl…” tā raksta Dzīvnieku aizsardzības biedrības Ķepu-ķepā pārstāvji.

Skaistulei Arikai tagad ir pieci gadi, viņa ir ļoti mīļa un joprojām tic tam, ka viņas īstie un vienīgie saimnieki vēl kaut kur ir.

Ja vēlies adoptēt šo mīļo un gudro sunīti, zvani pa tālr.: 29733601 (Iveta), 23772992 (Gundega).

Foto!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Inese
  +7

  Inese

  Manuprāt, ģimenes strīdi un naudas trūkums, nekādā ziņā nedrīkst ietekmēt suņa likteni...Interesanti, vai tagad mājās kašķi beigušies un naudas ir vairāk? Cilvēki nožēlojami rīkojas...

  18.08.2015 23:28

 • nja
  +4

  nja

  Tad jau daudzam gimenem no berniem ar jaatbrivojas...bus vairak naudas ko pasiem teret...kautkads sviests notiek :( ;(

  19.08.2015 00:53

 • DOREMI
  +3

  DOREMI

  skaistule ,kurai nav jādzīvo pie ķēdes ,....Arika radīta brīvībai ...Tev veiksies ,un noteikti tā būs skaista tikšanās ar jauniem saimniekiem Tev ,sunce skaistā ,,gaidi ,,

  18.08.2015 22:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas