Strīda karstumā Ķekavas sabiedriskā transporta galapunktā notiek trakas lietas!

0 komentāri

23. aprīlī ap pulksten 23.00 Ķekavā sabiedriskā transporta galapunktā izcēlās sadzīviska rakstura konflikts starp diviem pazīstamiem vīriešiem. Strīda karstumā viens no vīriešiem vairākas reizes iesita savam paziņam pa galvu. Tā rezultātā cietušais tika nogādāts slimnīcā, savukārt likumpārkāpējs no notikuma vietas aizbēga.

Rīgas Baložu iecirkņa kriminālpolicisti uzsāka aizdomās turamā 1987. gadā dzimušā vīrieša meklēšanu. Piektdien, 6. maijā, likumsargiem Ķekavā izdevās viņu aizturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizdomās turamajam nav noteiktas dzīvesvietas, un viņš jau iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par miesas bojājumu nodarīšanu un mantiska rakstura noziegumiem.

Saistībā ar 23. aprīlī izdarīto noziegumu pret 1987. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par tīša, smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Tiesa vīrietim apcietinājumu nav piemērojusi, tāpēc viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas