Straujumas valdību iedzīvotāji atcerēsies ar ministru algu celšanu un bēgļu krīzi

5 komentāri

Kamēr turpinās diskusijas par jauno valdību, pēdējos darbus steidz veikt iepriekšējā, Laimdotas Straujumas vadītā valdība. Vai tā paliks iedzīvotāju atmiņā ar konkrētiem darbiem? Un, ja jā- tad ar kuriem? 

Piektā daļa 22% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka viņiem Laimdotas Straujumas vadītā valdība paliks atmiņā ar konkrētiem paveiktiem darbiem.

Tikmēr lielākā daļa 78% atzinusi, ka viņiem šī valdība nepaliks atmiņā ar konkrētiem darbiem.

Tikmēr tie, kuriem Laimdotas Straujumas vadītā valdība paliks atmiņā ar paveikto, salīdzinoši visbiežāk norādījuši tādus paveiktos darbus kā ministru atalgojuma palielināšana 26%, Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē 23%, ar bēgļu uzņemšanu saistītu jautājumu risināšana 21%.

Paveikto darbu vidū norādīta arī bankas Citadele pārdošana (14%) un airBaltic investora meklēšana (9%). Bet pārējie aptaujātie 48% norādījuši kādu citu šīs valdības paveikto darbu.

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • Imants Vingolds (60 +...:))
  +2

  Imants Vingolds (60 +...:))

  Vēl jau bija brašā Eiroprezidēšana ar dāsnām prēmijām ierēdņiem...

  17.12.2015 09:03

 • fixsss
  +2

  fixsss

  vecā kuņa

  17.12.2015 08:52

 • mārča
  +1

  mārča

  Man viņa visvairāk atmiņā paliks kā pakaļā līdēja EP un EK ar vienaldzību pret tautas viedokli

  17.12.2015 10:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas