Straujuma: Vērsāmies nevis pret ”Jauno Vilni”, bet pret konkrētām personām

0 komentāri

Liegums trīs Krievijas mūziķiem apmeklēt festivālu ”Jaunais Vilnis” un tā laikā atrasties Latvijā nav vēršanās pret Jūrmalā notiekošo pasākumu, bet gan pret konkrētiem cilvēkiem, kas slavinoši izteikušies par Krievijas darbībām Ukrainā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”.

”Tā ir Latvijas nostājas paušana pret notikumiem Ukrainā. Eskalācija tur netiek pārtraukta, bet turpinās,” norādīja L. Straujuma, paužot atbaltu ārlietu ministra Edgara Rinkēvičs lēmumam uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu.

Komentējot Rīgas galvaspilsētas mēra Nila Ušakova otrdien izplatīto paziņojumu, ka viņš speciāli mainīs savus plānus, lai apmeklētu Jūrmalā notiekošo festivālu ”Jaunais Vilnis”, premjerministre norādīja – tādā veidā Rīgas mērs paudis savu attieksmi pret konkursu.

“Skaties.lv” jau ziņoja, ka melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas