Straujuma: Vērsāmies nevis pret ”Jauno Vilni”, bet pret konkrētām personām

0 komentāri

Liegums trīs Krievijas mūziķiem apmeklēt festivālu ”Jaunais Vilnis” un tā laikā atrasties Latvijā nav vēršanās pret Jūrmalā notiekošo pasākumu, bet gan pret konkrētiem cilvēkiem, kas slavinoši izteikušies par Krievijas darbībām Ukrainā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”.

”Tā ir Latvijas nostājas paušana pret notikumiem Ukrainā. Eskalācija tur netiek pārtraukta, bet turpinās,” norādīja L. Straujuma, paužot atbaltu ārlietu ministra Edgara Rinkēvičs lēmumam uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu.

Komentējot Rīgas galvaspilsētas mēra Nila Ušakova otrdien izplatīto paziņojumu, ka viņš speciāli mainīs savus plānus, lai apmeklētu Jūrmalā notiekošo festivālu ”Jaunais Vilnis”, premjerministre norādīja – tādā veidā Rīgas mērs paudis savu attieksmi pret konkursu.

“Skaties.lv” jau ziņoja, ka melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas