Straujuma: Cittautieši vēlas bezmaksas valodas kursus un nometnes bērniem

0 komentāri

Lai veicinātu piederību valstij, Latvijā dzīvojošie krievvalodīgie vēlas praktiskas lietas, piemēram, bezmaksas latviešu valodas kursus, nometnes bērniem u.tml. Ministru prezidente Laimdota Straujuma pauda raidījumā ”900 sekundes”.

Viņa atzina, ka cittautiešus mazāk interesē politiķu solījumi, kas skar nacionālos jautājumus. Vairāk krievvalodīgos, tāpat kā latviešus, satrauc tādi jautājumi kā darbavietu pieejamība, sociālā apdrošināšana, informācijas pieejamība u.tml.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ministru prezidente arī pozitīvi vērtēja to, ka 64% cittautiešu Latvijā jūtas piederīgi valstij.

Valsts kanceleja ar jauno pētījumu par cittautiešiem Latvijā lūgusi iepazīties vairākus ekspertus. Pētījuma rezultātus paši ministri otrdien, 16. augustā, uzklausīja aiz slēgtām durvīm. Pētījums esot atklājis, ka situācija valstī nemaz nav tik dramatiska, kā varētu šķist, turklāt iezīmējušās vairākas pozitīvas tendences, LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda kulturologs, Rīgas Stradiņa universitātes profesors Deniss Hanovs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas