Straujuma atceļ vizīti Latgalē pēc konsultācijām ar ”miglas profesionāļiem”

0 komentāri

Lēmums pārcelt šodien, 27. februārī, plānoto Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vizīti uz Latgali pieņemts miglas dēļ “pēc konsultēšanās ar jomas profesionāļiem”.

Valdības vadītājas preses sekretāre Aiva Rozenberga pavēstīja, ka “lēmums tika pieņemts vakar vēlu vakarā pēc konsultēšanās ar jomas profesionāļiem”, sīkāk neprecizējot, kādi tieši profesionāļi tika uzklausīti. Rozenberga arī atkārtoti akcentēja, ka vizīte uz Latgali notiks 13. martā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VAS Latvijas Valsts ceļi operatīvā informācija neilgi pirms plkst. 6.00 liecināja, ka daudzviet Latvijā, galvenokārt Rīgas apkaimē, Vidzemē un Latgalē, ir izveidojusies bieza migla, kas apgrūtina braukšanu pa autoceļiem.

Savukārt vēlāk, plkst. 6.30, Latvijas Valsts ceļi informēja, ka braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apmierinoši, vien ceļa posmos no Jelgavas līdz Meitenei un no Kalnciema līdz Apšupes krustojumam braukšanu apgrūtina apledojums.

Kā vēstīts, Straujuma šodien bija plānojusi apmeklēt valsts austrumu robežu un tikties ar Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītājiem un pašvaldību pārstāvjiem, kā arī diskutēt par skolotāju algu modeli.

Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā šorīt informēja, ka ceturtdienas vakarā tika izskatītas divas iespējas, kā Ministru prezidentei vieglāk nokļūt uz austrumu robežu – vai nu izmantojot automašīnu, vai helikopteru. Miglas dēļ ne viens, ne otrs variants nav atzīts par labu esam.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā