Strādāt uz Daugavpils slimnīcu jaunos ārstus vilinās ar stipendijām

0 komentāri

Ārstu akūti trūkst visā Latvijā, tostarp arī Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Daļa speciālistu krīzes laikā aizbraukuši uz ārzemēm, bet daļa – aizbraukusi strādāt uz Rīgas medicīnas iestādēm.

Pēdējo divu gadu laikā situācijai gan rasts daļējs risinājums – pašvaldība piedāvā stipendijas un arī apmaksā rezidentūru tiem jauniešiem, kas apņemas nostrādāt vienā no Daugavpils medicīnas iestādēm ne mazāk kā piecus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reinis Joksts, Daugavpils slimnīcas vadītājs:

Mums ir vajadzīgi speciālisti – gandrīz 30 specialitātēs vajadzīgi jauni ārsti. Es jau šodien varētu nodrošināt 40 jauniem ārstiem darbavietas.

Jaunie ārsti arī izrādot interesi, tomēr turpmāko pāris gadu laikā Daugavpilī ārstu vienalga trūks. Lielākā daļa esošo dakteru tagad jau ir pirmspensijas vecumā, un jaunie ārsti pēc rezidentūras pabeigšanas Daugavpils slimnīcā nonāks vien no nākamā gada.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas