Steidzami nepieciešami 0 rēzus negatīvo asins grupu donori. Aicinām palīdzēt!

5 komentāri

Valsts asinsdonoru centrs īpaši aicina atsaukties 0 rēzus negatīvo asins grupu donorus.

Tāpat vēl joprojām ļoti nepieciešami B rēzus negatīvo, kā arī A rēzus pozitīvo asins grupu donori.

Trešdien asinis no plkst. 9.00 līdz 14.00 var nodot tirdzniecības centrā Alfa, kas atrodas Brīvības gatvē 372. Tāpat to iespējams izdarīt arī Valsts asinsdonoru centrā Sēlpils ielā 9 (no plkst. 8.00 līdz 15.00), kā arī citās asins ziedošanas vietās Rīgā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

Foto

5 komentāri

TOP komentāri

 • Natālija
  +2

  Natālija

  Būtu es Latvijā, nedomājot, nodotu!

  31.12.2015 10:24

 • Silvite
  +2

  Silvite

  Aizbrauciet tuvākajā laikā uz tuvāko asins nodošanas punktu un nododiet lūdzu asinis, šī diena, gan tiem, kuri strādā, gan tiem, kuri mācās, būs oficiāli brīva un nākamā vai arī kāda cita- pēc izvēles. Asinis nodot, tas ir ļoti svētīgi, bet noteikti klausiet ārstus, jo savādāk pēc asins nodošanas var būt arī nepatīkami piedzīvojumi- ģībšana utt. Es nodevu asinis jau 24.Novembrī, tagad, žēl, nevaru nodot. Turpināšu nodot, cik vien varēšu, jo man ir retā asins grupa AB + , kura vienmēr ir nepieciešama.

  30.12.2015 22:42

 • Daiga
  +1

  Daiga

  Es var varu nodot.
  Bet mums Saldu tadas iespejas nau

  30.12.2015 22:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas