Statistikas dati vēstī, ka iedzīvotāju ienākumi pamazām palielinās

0 komentāri

Statistikas dati vēstī, ka iedzīvotāju ienākumi pamazām palielinās. TNS pētīja, vai un kādus neikdienišķus pirkumus cilvēki plāno veikt nākamo sešu mēnešu laikā?

Visbiežāk Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka nākamo sešu mēnešu laikā plāno iegādāties mēbeles un mājokļa iekārtojumu (30%), sadzīves tehniku (25%), kādu ceļojumu (20%) vai automašīnu (11%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā citi nākamā pusgada laikā plānotie neikdienišķie pirkumi norādīti: nekustamais īpašums (4%), kāds mākslas vai dizaina priekšmets (2%), arī akcijas un vērtspapīri (2%).

30% aptaujāto atzinuši, ka neplāno veikt neikdienišķus pirkumus. Vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas