Staro Rīga rīkotāji nevēlas atkārtot Maidana cilvēku precedentu; sola paaugstinātu drošību

0 komentāri

Novembra atnākšana nozīmē gatavošanos gada patriotiskāko pasākumu kopumam, kur līdzās Lāčplēša dienas parādei un 18. novembra uguņošanai neatņemama svētku sastāvdaļa jau astoto gadu ir arī gaismas festivāls Staro Rīga. Nesenās negatīvās pieredzes ietekmē, kad galvaspilsētas vadība nespēja nosargāt Maidana izstādi, šoreiz tā sola – par drošību tiks gādāts visaugstākajā līmenī.

Pagaidām novembris vēl ir silts, miglains un gana gaišs, bet, jo tuvāk gada izskaņa, jo īsākas sarūk dienas. Valsts neatkarības svētkos tumšos vakarus un sniega trūkumu arī šogad kompensēs gaismas festivāls Staro Rīga, kas norisināsies jau astoto reizi. Šogad tā sauklis ir Latvijas māju sajūtu meklējot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Festivālā būs apkopotas četras programmas – tātad vadlīnija “māju sajūtu meklējot” izvietosies uz Brīvības ielas ass – no Krastmalas līdz Stabu ielai. Tās ietvaros visiespaidīgākais objekts šogad būs Brīvības piemineklis.

Skaties foto:

Savukārt Vērmanes dārzā būs skatāma Baltijas gaismas ķēde, bet Vecrīgā izvietosies starptautiskās instalācijas no citiem Eiropas gaismas festivāliem. Tāpat arī šogad turpināsies pērn aizsāktā tradīcija – Rīgas karnevāls –, kas nozīmē, ka jebkurš iedzīvotājs vai uzņēmums var veidot savas instalācijas namu logos vai uz ēku fasādēm. Tā kā festivāls aizrit izteikti patriotiskā gaisotnē, pašvaldība sola gādāt, lai nekādas provokācijas nepieļautu.

Festivāls, pretēji citiem gadiem, šogad nevis noslēgsies, bet tikai sāksies 18. novembrī un ilgs līdz 21. novembrim. Informāciju par instalācijām apmeklētāji varēs saņemt Līvu laukumā izvietotajā informācijas centrā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas