Stankevičs apsver iespēju uzņemt Latvijā kristiešu bēgļus no Sīrijas

0 komentāri

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs svētceļojuma laikā Jeruzalemē ticies ar Jeruzalemes latīņu rita patriarhu Fuadu Tvalu un cita starpā pārrunājis ar viņu iespēju uzņemt Latvijā kristiešu bēgļus no Sīrijas.

Kā informēja Latvijas Romas katoļu baznīcas Informācijas centrā, Jeruzalemes patriarha pārziņā ir arī Jordāna, kur ir vairākas draudzes ar bēgļiem no Irākas un Sīrijas, kuri ticības saglabāšanas vārdā devušies svešumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai turpinātu dialogu, tostarp par iespēju uzņemt kristiešu bēgļus no šiem reģioniem, arhibīskaps uzaicinājis patriarhu Fuadu Tvalu uz Latviju.

Kā ziņots, 29. aprīlī Rīgas arhibīskaps metropolīts pirmo reizi devās svētceļojumā uz Svēto Zemi. Desmit dienās viņš apmeklē Jeruzalemi, Betlēmi, Nācareti, Galileju, kā arī Sinaja kalnu Ēģiptē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas