Spānija un Beļģija šodien pārņems NATO sabiedroto patrulēšanas misiju Baltijā

0 komentāri

Spānija un Beļģija šodien pārņems NATO sabiedroto īstenoto patrulēšanas misiju Baltijas valstu gaisa telpā.

Spānijas kontingents ar četriem iznīcinātājiem Eurofighter Typhoon būs bāzēts Lietuvā. Viņi nomainīs Ungārijas karavīrus, kas par drošību Baltijas valstu gaisa telpā ar četriem iznīcinātājiem gādāja kopš septembra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Vācijas četru lidmašīnu kontingentu bāzē Igaunijā nomainīs Beļģijas karavīri ar iznīcinātājiem F-16.

NATO iznīcinātājiem, kas piedalās Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misijā, pagājušā gada laikā nācies pavadīt Krievijas lidmašīnas biežāk nekā aizpērn – 2014. gadā NATO iznīcinātāji pacēlušies gaisā, lai atpazītu aptuveni 140 Krievijas militārās lidmašīnas, kas lidojušas virs Baltijas jūras, bet 2015. gadā – jau vairāk nekā 160.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas